400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 48MNE2TH7K

FACTOR OSTRO GRAVEL

339.275,58 TL
Havale Fiyatı :
322.311,80 TL
%5  İndirim
Daha Fazla FACTOR Ürünü
Daha Fazla Yol Bisikleti Ürünü
Seçiniz
TÜM YOLLARIN YILDIZINI KEŞFEDİN

Hız sizin hedefinizdir. Yüzey ne olursa olsun her sürüşte daha hızlı olmak önemlidir ve bu, beklediğiniz gravel bisiklettir. OSTRO Gravel, 'her yerde kazan' zihniyetini yol yarışçısı arkadaşı OSTRO VAM'dan alıyor ve aynı şekilde inanılmaz aerodinamik, üstün yol tutuşu, yüksek sertlik ve düşük ağırlığıyla kendi kategorisinde üstünlük sağlamak üzere geliştirildi. 45 mm lastik kapasitesiyle her yere hızla gitmeye hazırdır.

   Factor Ostro Gravel Detaylarını gösteren fotoğraf

    Factor Ostro Gravel Bisiklet Deneyim Fotoğrafı


Factor Ostro Gravel Bisiklet Detayları gösteren fotoğraf.


Factor Ostro Gravel Bisiklet Detayları gösteren fotoğraf


Factor Ostro Gravel Bisiklet Detayları gösteren fotoğraf


Factor Ostro Gravel Bisiklet Detayları gösteren fotoğraf


Factor Ostro Gravel Bisiklet Detayları gösteren fotoğraf


MANZARAYA BAKIN

Tam gaz sürerken, kırsal bölgenin ne kadar hızlı akıp gittiği dışında herhangi bir şeyi takdir etmek için çok az zamanınız var. OSTRO Gravel, aerodinamik, hafiflik, uyumluluk ve entegrasyonun rakipsiz bir kombinasyonuyla bu sürüşler için tasarlandı. Başını eğ ve git.


Factor Ostro Gravel Detaylı Özellikler

GİDON VE BOĞAZ UYUMLULUĞU

OSTRO Gravel, Black Inc Integrated Aero Barstem ile ideal şekilde eşleşirken, ön ucu çeşitli üçüncü taraf dahili yönlendirme sistemleriyle kolayca uyumlu olacak şekilde tasarladık, böylece her zaman tam olarak istediğiniz temas noktalarına sahip olabilirsiniz.


T47 BB ORTA GÖBEK

Dişli orta göbeklere yönelik T47 standardı, güvenli bir uyum ve kolay bakım sağlar. Çok çeşitli krank mili çaplarının kullanılmasına olanak tanır ve olağanüstü güç aktarımı için orta göbek kabuğunun sağlam tutulmasına yardımcı olur.


EKSTRA MONTAJ YERLERİ

Dünyanın en zorlu gravel yarışlarında kendi kendinize yetebilmek için ekstra taşıma kapasitesine ihtiyacınız var. En zorlu günlerde bile beslenme istasyonları yapabilmeniz için üst boruya ve alt boruya montaj noktaları ekledik.


KANITLANMIŞ ALIN BORUSU TASARIMI

Mühendislerimiz çakıllı arazide sürüş ve yarışlarda en dayanıklı çözüm olduğu kanıtlanmış yuvarlak bir alın borusu seçti. Modifiye edilmiş furş takımına sahip 1-½” üst ve alt rulmanlar, kabloların rulman içinden geçmesine izin vererek bakım taleplerini kolaylaştırır.


MAŞA TASARIMI

Maşa ofsetimizi kadro boyutuna dayandırmak, her müşterinin en iyi sürüş deneyimine sahip olması için tüm kadro boyutlarında optimum kullanım özellikleri sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.