400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : YXY821EM3G

FACTOR LS GRAVEL

247.932,17 TL
Havale Fiyatı :
235.535,56 TL
%5  İndirim
Daha Fazla FACTOR Ürünü
Daha Fazla Yol Bisikleti Ürünü
Seçiniz
ÇAMURU FETHEDİN

Gravel'i bu kadar heyecan verici bir disiplin haline getiren şeylerden biri de, bir sürücünün karşılaşabileceği pek çok farklı çakıl tarzı ve koşulunun olmasıdır. Factor LS, hem profesyonel hem de amatör bisikletçiler için en hızlı, süper yetenekli gravel yarış bisikleti olma kararlılığıyla tüm bu zorlukların üstesinden gelir. Hem konfor hem de dayanıklılık sağlayabilen hafif karbon kullanılarak üretilen LS, maceraya biletinizi temsil eder.


  Factor LS Gravel Özelliklerini gösteren fotoğraf.


     Factor LS Gravel Bisiklet Deneyim fotoğrafı

       
       Factor LS Detaylarını göstererek fotoğraf.

        Factor LS Detaylarını gösteren fotoğraf.

        Factor LS Detaylarını gösteren fotoğraf.


KARIŞIK ARAZİ MACERALARINDA DAHA HIZLI İLERLEYİN

Faktör LS tamamen bisiklete olan sevgimiz ve bisikletin sizi götürebileceği yerler ile ilgilidir. İster pürüzsüz, hızlı kaldırımda ister gevşek çakıl taşlı yollarda olsun, bu bisiklet sizi dinç tutacak ve eğlenmeye devam etmenizi sağlayacak.


  
 Factor LS Gravel Detaylı AçıklamalarıEN İYİ TASARIMLAR EN BASİT OLANLANDIR

O2 yol bisikleti kitabımızdan bir sayfa alan LS, kıvrımlı kalem inceliğindeki sele dayanaklarının ve standart 27,2 sele borusunun katma değeriyle birlikte pek çok boru şeklini paylaşıyor. Daha fazla konfor için yol titreşimlerini azaltmaya yardımcı olurlar.


ÇAMURA DALIN

Factor LS, 40 mm lastikler için optimize edilmiştir.


T47 ORTA GÖBEK

Dişli orta göbeklere yönelik T47 standardı, güvenli bir uyum ve kolay bakım sağlar. Çok çeşitli krank mili çaplarının kullanılmasına olanak tanır ve olağanüstü güç aktarımı için orta göbek kısmının sağlam tutulmasına yardımcı olur.


ELEKTRONİK VE MEKANİK VİTES UYUMLU

Mükemmel bisikleti oluşturmak, seçtiğiniz bileşenleri sığdırabilmek anlamına gelir. Factor LS hem elektronik hem de mekanik grup setlerini kabul eder, böylece sürüş ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği seçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.