400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : HANZŌ TT

FACTOR HANZO TT

260.981,25 TL
Havale Fiyatı :
247.932,19 TL
%5  İndirim
Daha Fazla FACTOR Ürünü
Daha Fazla Yol Bisikleti Ürünü
Seçiniz
AERO'DA BİR İLK

Bisikletlerin olabildiğince aerodinamik hale geldiğini söylemek moda oldu. Ancak Factor HANZŌ bunun aksini kanıtlıyor. Bunu tasarlarken, dünyanın en hızlı amaca yönelik zamana karşı yarış bisikletini yapma hedefiyle revize edilmiş UCI kurallarından yararlanmaya karar verdik. Bisikletin her bir parçasına hem ayrı ayrı hem de bir bütün olarak odaklanarak, UCI'nin her direktifini yenilikçi yollarla mutlak sınıra kadar zorladık. Kendi fabrikaları olmayan diğer üreticiler, bu hassasiyeti mümkün kılan süreçte bu düzeyde bir kontrole yaklaşamazlar. Bu, HANZŌ'yu SLICK'ten daha hızlı ve aerodinamik olarak daha verimli hale getirebildiğimiz ve UCI dışı yasal zamana karşı ve triatlon kadro tasarımlarından bile daha hızlı hale getirebildiğimiz anlamına geliyor.


    Factor HANZO TT Özellikleri

    Factor HANZO TT Bisiklet Rüzgar Tüneli.jpg

       Factor HANZO TT Detayları


       Factor HANZO TT Detaylarını gösteren fotoğraf.


     Factor HANZO TT Detaylarını gösteren fotoğraf.


     Factor HANZO TT Detaylarını gösteren fotoğraf.


      Factor HANZO TT Detaylarını gösteren fotoğraf.SÜRELERİ DİLİMLİYORUZ

İster Dünya Turu Yarışı olsun, ister yerel zamana karşı yarış serisi olsun, her rekabetçi bisikletçi performansı artıran ekipman ister. HANZŌ zamana karşı bisiklet, onu dünyanın en hızlı UCI onaylı TT bisikletlerinden biri haline getirmek için UCI tasarım düzenlemelerinin sınırlarını zorluyor.      Factor Hanzo Detaylı Anlatım Fotoğrafı


MİNİMİZASYON

Ön uç tasarımına yönelik radikal yaklaşım, tek parçalı çatal, harici direksiyon ve tek yükselticiyle sonuçlanır. Bu çözümün tek bir parçada yaptığı şey, normalde düzinelerce parçanın cıvatalanıp bir araya istiflenmesi olacaktır.


NACA PROFİLİ 3:1 SELE BORUSU

Zaten son derece aero olduğundan ve Di2 pil takmanın pratikliğini sunduğundan, SLICK'te bulunan aynı NACA profilli 3:1 sele borusunu kullandık.


SAF ZAMANA KARŞI TASARIMI

HANZŌ'nun tüm yönleri, ciddi zamana karşı yarışlar ve çok hızlı triatlon etkinlikleri için en etkili olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu lazer odaklı yaklaşım, %100 UCI uyumlu kalarak UCI tasarım kurallarının en uç noktalara kadar zorlanmasından kaynaklanmaktadır.


ENTEGRE DI2 BAĞLANTI KUTUSU

Alt boru, su matarası montajında kesik bir profile geçiş yapan derinlikli NACA profiliyle özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca Di2 Bağlantı kutusunu kolayca erişilebilecek bir yerde saklama avantajını da sunar.

 

                                      Alex Dowsett Zamana Karşı Uzmanı Bisikletçi
{{ macro_global('dynamicForm', 6) }}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.