400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 9WUM79FQS2

FACTOR LANDO XC FOX

300.128,40 TL
Havale Fiyatı :
285.121,98 TL
%5  İndirim
Daha Fazla FACTOR Ürünü
Daha Fazla Yol Bisikleti Ürünü
Seçiniz
EN İYİ ZAMANLARINIZI GELİŞTİRECEK BİR 29 JANT

Hız ve heyecan arayanlar için tasarlanmış en üst düzey dağ bisikleti olan Factor LANDO XC FOX ile tanışın. Yeni FOX Racing Süspansiyon ortaklığıyla bu hafif tam süspansiyonlu 29 jant, rekabeti geride bırakıyor. Yarış odaklı bir geometri ve sorunsuz çalışan bir süspansiyon sistemi ile donatılmış bu makine, heyecan verici bir sürüşü garanti ediyor. İster Cape Epic adayı, ister arazide bir sürücü olun, ister off-road maceraları arayan bir yolcu olun, Factor LANDO XC FOX eşsiz performans ve heyecan sunar.

Factor LANDO XC FOX dağ bisikleti özellikleri

Factor LANDO XC fox dağ bisikleti deneyim fotoğrafı


 Factor LANDO XC FOX dağ bisikleti detaylarını gösteren fotoğraf.


 Factor LANDO XC FOX dağ bisikleti detaylarını gösteren fotoğraf.


GELİŞMİŞ BİR XC YARIŞÇISI

Hızlı mı odaklanıyorsunuz? LANDO XC ile sürüşünüzün lazer keskinliğinde yol tutuşu ve hafif tepki kabiliyeti sunacağını bilerek patikalara çıkabilirsiniz. Konfor seviyeleri selede saatlerce oturduktan sonra bile yüksek kalır.


Factor LANDO XC FOX Detaylı özelikler.


İÇ VE DIŞ KABLO YÖNLENDİRMESİ

LANDO, hidrolik fren hortumları için hem dahili hem de harici seçenekler sunar. Mekanik aktarma organlarıyla dahili yönlendirmenin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Dahili dropper post yönlendirmesinin yanı sıra arka kilitleme de sunuyoruz.

UZUN ALT BORU KORUYUCU

Tam boy entegre alt boru koruyucusu sayesinde LANDO alt takımının kusursuz karbonuna zarar verme konusunda endişelenmeyin.


DÖNME ÖNLEYİCİ KORUMA

Mekanik olarak takılan bir dönme önleyici koruma, bir çarpışma veya başka bir istenmeyen aksilik durumunda ön ucun aşırı dönmesi nedeniyle kadronuzun hasar görmemesini sağlamak için alt borunun altına dikkat çekmeden oturur.


ÇOKLU MONTAJ NOKTASI

LANDO'yu, alet ve aksesuar montajı için üst boru çıkıntılarının yanı sıra üç alt boru çıkıntısına sahip bir kadro içi su matara kafesinin yanı sıra aletlere veya besinlere kolay erişim için Bento tarzı bir üst boru montajını barındıracak şekilde tasarladık.


ŞIK SELE BORUSU KELEPÇESİ

Entegre sele borusu kelepçesi, standart 31,6 sele borusu için net çizgilerle yalın bir görünüm sağlar. Yoldan ilham alan estetik, şok eğrisine ilerleme katmaya yardımcı olmak için dikey esneklik katan uyumlu sele desteği tasarımını tamamlıyor.


CERAMICSPEED RULMANLAR

CeramicSpeed rulmanlar LANDO'da standarttır. Orta göbekte korozyona dayanıklılık, uzun ömür ve inanılmaz derecede düşük sürtünme için kaplamalı yataklar kullanılır. Kulaklıktaki SLT Rulmanları bakım gerektirmez ve pratik olarak tahrip edilemezdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.