400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : YK24X4F7RD

FACTOR LANDO HT

208.784,98 TL
Havale Fiyatı :
198.345,73 TL
%5  İndirim
Daha Fazla FACTOR Ürünü
Daha Fazla Yol Bisikleti Ürünü
REKABETİ PARÇALAYACAK BİR 29 JANT

Akıcı parkurlarda yol almak, rakiplerinizi patika arasında yok etmek veya hafif dağ bisikletinin keyfini yaşamak istiyorsanız, Factor LANDO HT tüm sürüşlerinizi ateşleyebilir. Verimlilik gereksinimlerini optimize etmek için yüksek kaliteli malzemelerden ve farklı karbon türlerini kullanan bir karbon fiber kaplamadan üretilen LANDO HT, minimalist bir pakette olağanüstü sağlamlık/ağırlık sunar. Hızlarını ve yarış sürelerini en üst düzeye çıkarmak isteyen seçici XC sürücülerinin tercih ettiği hardtail dağ bisikletidir.

 Factor Lando ht dağ bisikleti özelliklerini gösteren görsel.

      Factor Lando HT Dağ bisikleti deneyim fotoğrafıFactor LANDO HT dağ bisikleti detaylarını gösteren görsel.


Factor LANDO HT dağ bisikleti detaylarını gösteren görsel.


Factor LANDO HT dağ bisikleti detaylarını gösteren görsel.


Factor LANDO HT dağ bisikleti detaylarını gösteren görsel.


HAFİF VE ÇOK YÖNLÜLÜK

Sadece kaba patika üzerinde hızlı gitmekle ilgilenen bir sürücü müsünüz? Veya modern özelliklere sahip sağlam bir XC yarış makinasının sadeliğini arayan bir dağ bisikletçisi mi? LANDO HT, çakıl taşlardan 24 saatlik MTB maratonuna kadar sizi hızlı tutacak çok yönlülüğü sağlar.


Factor Lando ht dağ bisikleti detaylı özelliklerini gösteren görsel.


YOLDAN İLHAM ALAN TASARIM İPUÇLARI

Hız için tasarlamaya odaklanan LANDO HT, en hızlı yol bisikletlerimizle çok sayıda tasarım özelliğini paylaşıyor. Boru şekillendirmeden karbon düzenlemelerine kadar en başarılı yol bisikleti geliştirme ve tasarım özelliklerimizin çoğu LANDO HT'de yansıtılmaktadır.


T47 BB ORTA GÖBEK

1x Aynakol 30 mm kranklara erişim ile çalışmak için gereken tam genişliği sağlamaya devam ederken, dişli bir orta göbeğin işlevselliğini sunarak bakım kolaylığını artırmak için endüstri lideri T47 88,5 BB standardını kullanıyoruz.


GENİŞ ARALIK

148 mm'lik artırılmış arka aralık, mükemmel lastik açıklığına sahip uygun bir zincir hattı sağlar. Olağanüstü geniş aralık aynı zamanda 30 mm'lik kranklarla da iyi çalışır.CERAMICSPEED RULMANLAR

CeramicSpeed rulmanlar LANDO'da standarttır. Orta göbekte korozyona karşı dayanıklılık, uzun ömür ve inanılmaz derecede düşük sürtünme için kaplamalı yataklar kullanılır. Kulaklıktaki SLT Rulmanları bakım gerektirmez ve pratik olarak tahrip edilemezdir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.