400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 11A00543

Vittoria Road Zaffiro Pro 700x28 G2.0 Katlanır Dış Lastik Amber

1.340,00 TL
Havale Fiyatı :
1.273,00 TL
%5  İndirim
Daha Fazla VITTORIA Ürünü
Daha Fazla Dış Lastik Ürünü

Üretici:Vittoria

Zaffiro Pro her yerde ciddi binici için eğitim lastiği olarak tanındı. Sağlam yapı ve yeni lastik sırtı tasarımı ile her koşulda kavramaya devam eder, endişelenmeden büyük mesafeleri kat etmenizi sağlar. 60 TPI Naylon muhafaza ve son derece dayanıklı bır karkas yapı oluşturur.Grafen 2.0 (G2.0) Kauçuk Bileşiği sayesinde daha iyi kesilme direnci ve toplam mukavemet sağlar.

Özellikler:

Uygulama: Yol ve çok yönlü
Tasarımı: İç lastik kullanımına uygun
Kauçuk Bileşik: Grafen 2.0 (G2.0)
Karkas: Naylon, 60 tpi

Vittoria Zaffiro Pro G2.0 Teknolojileri:

Eğitim için son derece dayanıklı ve hafif katlanır lastikler.
Lastik sırtının merkezinde ek delinme direnci kayışı.
Fonksiyonel GRAPHENE 2.0 bileşiği daha iyi kesme direnci ve toplam mukavemet sağlar.

Grafen 2.0 (G2.0) Kauçuk Bileşiği:

Grafen 2016'nın başlarında Vittoria'nın lastiklerinde ilk kez tanıtıldığında, malzemeleri lastiklerine koyuyor ve sonuçları görüyorlardı, ancak daha hedefli bir yaklaşımın daha fazla performans sağlayacağını da biliyorlardı. Vittoria şimdi, kauçuk bileşikleriyle düz karışımlı grafen yerine, lastiğin farklı bileşiklerinin her birinde çok spesifik ve çok farklı miktarda grafen kullanıyorlar.Vittoria, Graphene'i, özellikle hız, ıslak yol tutuşu, dayanıklılık ve delinme direnci için bir performans artışı sağlayabilecek şekilde uygulayabiliyor.Ayrıca, en son sürümleri olan Graphene 2.0 ile en yeni materyalleri kullanarak geliştirilecek çok spesifik metrikleri hedefleyebildiklerini söylüyorlar. Yol veya kros odaklı bir lastik için, sadece lastiğin ağırlığını azaltmaya değil, aynı zamanda yuvarlanma direncini de azaltmaya yardımcı olan bir miktar grafen kullanabilirler.
GRAPHENE 2.0 (G 2.0), grafenin, kauçuk molekülleri arasındaki boşluğu kısmen doldurarak kauçukla etkileşime girer.Vittoria'nın ürettiği orijinal Graphene bileşik temelini alır ve her bir özel uygulama için performanstaki gelişmeleri işlevselleştirir. Başka bir deyişle, birinci nesil grafen bileşikleri çıtayı eşit olarak yükselttiklerinde, Graphene 2.0 her performans metriğini sabitler ve diğerlerine orantısız bir şekilde arttırır.

Model İndeksi:

25-622 (700x25C)
Boyut: 700 x 25 C
ETRTO: 25-622
Üretici numarası: 11A00543

 

Teslimat kapsamı:

1 adet  Vittoria Zaffiro Pro 700x28 G2.0 Katlanır Dış Lastik

Ağırlık:


-Siyah / 25-622 (700x25c): 335 gr

Not: Teslimat sadece lastiği içerir. Gösterilen diğer ürünler yalnızca açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.