400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : IBLT8100R

Shimano XT BL-T8100 Hidrolik Disk Fren Kolu Sağ Arka

2.120,00 TL
Havale Fiyatı :
2.014,00 TL
%5  İndirim
Daha Fazla SHIMANO Ürünü
Daha Fazla Hidrolik Disk Fren Ürünü

Üretici : Shimano

Servo Wave yüksek güçlü BL-T8100 kolları kontrol sağlar ve ısı yalıtımlı BR-T7000 kaliperler Ice Technologies fren balatalarını barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu kombinasyonun sonucu herhangi bir durumda dengeli bir fren performansıdır.Shimano XT BL-T8100 fren kolu, Trekking sürüş stilleri için güçlü ve hassas frenleme garantisi verir. Serin bir entegre görünümü ve şık ve esnek ana silindir tasarımı ile dayanıklı bir yapıya sahiptir. Fren kolu, Servo Wave yüksek güçlü fren teknolojisi sayesinde doğru denge ve sağlamlık ile pürüzsüz ve öngörülebilir kontrol sağlar. I-Spec II uyumludur.Hafif Shimano XT BR-M8000 kaliper, BL-T8100 kolu gibi güçlü ve hızlı tepki veren fren ve dayanıklı yapı sağlar. Pistonları, fren balatası aşınmasının daha iyi kontrolü için ısıyı yalıtılır.

Özellikler:

Marka: Shimano
Shimano Grup: XT
Shimano Grup Kodu: T8100
Shimano Model Kodu: BLT8100
Uygulama:Trekking
Fren tipi: Disk Fren, Hidrolik
Kol malzemesi: Anodize alüminyum,
Ana sislindir malzemesi: Lake alüminyum,
Kol uzunluğu: 3 Parmak
Ayarlamak : Aletsiz
Bağlantı kelepçesi: Açık
Fren yağı: Shimano mineral yağ
Önerilen kaliper: BR-M8100
Önerilen fren hattı: SM-BH90-SB
Hava alma aracı: Huni
Teknolojiler: Servo Wave, I-Spec (Versiyon B)

Özellikleri:

- Daha hızlı tepki
- % 25 daha fazla güç,
- Daha agresif sürüş güvenliği
- Entegre fren kolu tasarımı

Teknolojileri :

Servo Wave
Servo dalga fren kolunu çektiğinizde başlangıç ​​ped hareketi hızı hızlıdır, bu nedenle pedleri rotor ile temas ettirmek için kol hareketi çok azdır. Ardından, güç çarpma faktörü, ped ile jant arasındaki temas noktasında hızla artar, bu nedenle daha iyi kontrol ile daha büyük fren gücü uygulamak için kol strokundan daha fazla kullanılır.

I-Spec II
Deore M6000 kolları yeni I-Spec II sistemine uygundur. Bu sistem, vites değiştiriciyi ve fren kolunu, gidonlara monte edilebilen bir kelepçeye birleştiriyor. I-Spec II, kokpit yerleştirmede daha fazla özgürlük verir, daha fazla ergonomik tasarım için daha fazla montaj imkânı ve ağırlık kazandırır. Gidonlar üzerinde daha fazla yer bırakarak daha küçük kelepçelerle kolaylıkla monte edilir. Maksimum ayar parametreleri: dikey 15 °, yatay 12 mm. I-Spec II frenler , I-Spec veya I-Spec B vites kolları ile uyumludur.

One Way Bleeding
One Way Bleeding Shimano'nun hidrolik sisteminde havanın hızlı ve kolay önlenmesi için geliştirildi. Shimano, hava kabarcıklarının sistemde tutulmasını önlemek için sistemin her yerine yağ dolaşımını kolaylaştırdı. Tek yönlü yağ dolaşımı ve mineral yağlı bir huni aracı, kolay ve temiz bir hava alma sistemi sağlar.

Üretici Numaraları:

Arka: IBLT8100R
Ön: IBLT8100L

Teslimat Kapsamı :

1 adet Shimano Hidrolik Disk Fren Kolu XT BL-T8100 Arka

Ağırlık:

-Shimano XT BL-T8100 Fren Kolu: 108 gram

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.