400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 4013051049313

Ortlieb F3682 Ultimate Six Free Gidon Çantası 5L Lagoon- Siyah

2.025,00 TL
Havale Fiyatı :
1.923,75 TL
%5  İndirim
Daha Fazla ORTLIEB Ürünü
Daha Fazla ÇANTA ÜRÜNLERİ Ürünü

Üretici: Ortlıeb

İster şehir bisikleti ister bisiklet turu olsun, ORTLIEB'in su geçirmez gidon çantaları, ister akıllı telefon ister enerji barı olsun, yolculuk sırasında elinizin altında olması gereken her şey için yeterli saklama alanı sunar.Gidon çantalarının pratik bir işlevi vardır: Burada, sürüş sırasında ihtiyacınız olan şeyleri koyabilirsiniz. Haritaya veya cep telefonuna ulaşmak için bir hareket yeterlidir. Bu sadece çok günlük bir turda değil, aynı zamanda şehir merkezinde alışverişe çıktığınızda da son derece yararlıdır. Bu arada: Gidon için tüm ORTLIEB çantaları, Rixen & Kaul'un tutma blokları ile de uyumludur!

ORTLIEB, poliüretan kaplı, PVC içermeyen polyester kumaştan üretilen PVC'siz bir çanta tanıttı! Bu kompakt gidon çantası, değerli eşyalarınızı ve yiyeceklerinizi güvende ve kuru tutar. Kapak üzerindeki manyetik kapatma, tek elle rahatlıkla çalıştırılabilir. Çıkarılabilir omuz askısı sayesinde, gideceğiniz yere vardığınızda Ultimate Six Free'yi yanınızda götürebilirsiniz.
Anahtarlıklar için çantalı fermuarlı iç cep
Kapaktaki havalandırma yuvaları cihazın aşırı ısınmasını önler
Boyu dengeli çanta gövdesi
Çantanın ön tarafında yüksek parlaklıkta 3M Scotchlite malzemeden yapılmış reflektör
Önceki ORTLIEB nesilleri ve Rixen & Kaul KLICKfix montaj sistemleriyle uyumlu montaj sistemi

Ultimate Six Free, bol miktarda alana sahip ve PVC içermeyen bir gidon çantasıdır. 22x10 cm saklama alanı sunan şeffaf kapak bölmesi, akıllı telefonunuz, GPS cihazınız veya haritanız için ideal bir yerdir. Kesintisiz navigasyon söz konusu olduğunda size çok önemli bir avantaj sağlayan şeffaf, su geçirmez kapak sayesinde mobil cihazlarınızı istediğiniz zaman kolayca çalıştırabilirsiniz. Poliüretan kaplı polyester kumaştan yapılan su geçirmez branda malzemesi, hava nasıl olursa olsun önemli, hızlı erişilen eşyalarınızı korur ve kuru tutar. Kilitleme kanadı, tek elle rahatça çalıştırılabilen manyetik bir çıtçıt içerir. Çıkarılabilir omuz kemeri sayesinde gideceğiniz yere vardığınızda gidon çantasını omuz çantasına dönüştürebilirsiniz.

Efsanevi su geçirmezlik kalitesi "Made in Germany" nin arkasında ne var? Yalnızca dayanıklı malzemeler, dayanıklı bağlantılar ve denenmiş ve test edilmiş kapatma türleri ile çalışıyoruz. Son derece yüksek su
direnci için, yüksek frekanslı kaynak işlemini kullanıyoruz: Bu, ORTLIEB'i - dikilmiş veya yapıştırılmış ürünlerin aksine - mutlak bir açık hava şampiyonu yapıyor.

Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

Ortlieb Ultimate Six Free Gidon çantanın uretim malzemesi  PU kaplanmış Polyester(PD62-PS60) kumaştır.PU kaplı kumaş, su geçirmez bir poliüretan kaplama veya laminat ile sentetik dokuma bazlı bir kumaştan (genellikle polyester veya naylon) oluşur. Poliüretan kaplama, temel kumaşın tek tarafına uygulanır, bu da kumaşı suya dayanıklı, hafif ve esnek hale getirir.

Teknik özellikler:

Kullanım alanı: City, Touring & Trekking
Malzeme: PU kaplı Polyester(PD62-PS60)
Uyumluluk:Gıdona montaj
Koruma sınıfı: IP 54 su ve toz geçirmez
Yükseklik: 13.5 cm
Genişlik:24cm
Derinlik:13cm
Hacim: 5 litre
Yük kapasitesi maks.: 5 kg

Özellikleri:

- Manyetik kapaklı iç sertleştirilmiş kapak
- Fermuarlı ve anahtarlı iç cep
- Taşıyabilmek ve rahatlık için çıkarılabilir omuz askısı
- Boyutsal olarak dengeli çanta gövdesi
- Dokunmatik ekranla akıllı telefon veya harita için su geçirmez, şeffaf bölme
- Cihazın aşırı ısınmasını önlemek için havalandırma yuvalarına sahip akıllı telefon bölmesi
- Çantanın ön tarafında yüksek yansıtıcılığa sahip 3M Scotchlite reflektör
- İç bölücü ve kamera eki ,ışık, bilgisayar veya navigasyon sistemi için ekler ayrı satılır
- Rixen & Kaul adaptörlerle uyumlu
- Almanya'da üretilmiştir
- PVC içermez
- IP 54 = toz korumalı, düşük toz girişi mümkündür, her yönden su sıçramasına karşı korumalı

Üretici Numaraları:

Siyah / 5 litre: F3681
Siyah lagon / 5 litre: F3682
Pas siyah / 5 litre: F3683

Üretici garantisi:

Ortlieb, tüm ürünlerine malzeme ve üretim açısından beş yıl garanti veriyor, çünkü bu su geçirmez çanta ve sırt çantası uzmanı, dayanıklılığa da büyük değer veriyor. Ortlieb'de sürdürülebilir üretim için önemli bir bileşendir

% 100 Su Geçirmez:
 
Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.

Almanyada üretim:
 
Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

Teslimat kapsamı:

- 1 adet Ortlieb Ultimate Six Free Gidon Çantası 5L
- 1 adet Ortlieb omuz askısı(75cm)

Ağırlık:

Ortlieb Ultimate Six Free Gidon Çantası 5L :524 gr

Not : Çanta montaj setinde kilitli veya kilitsiz seçenekler olduğundan seçim kullanıcıya bırakılmış olup teslimata dahil değildir.Kullanıcı ayrıca sipariş vermelidir.

- Gidon Montaj Seti anahtarsız
- Gidon Montaj Seti anahtarlı

Not:Teslimat sadece çanta içerir. Gösterilen diğer ürünler sadece açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

DİKKAT:
Ön çantanın maksimum yük kapasitesi 5kg dır.Çanta fiksasyonunun maksimum payının aşılmadığını teyit etmek için her yüklü çantanın tartılmasını öneririz. Bu uygulama hem arka hem ön yan çantalar ve de ön çantalar için tavsiye edilir.

DİKKAT: Her bisiklet TAŞIYICI modelinin maksimum ağırlık kapasitesi farklıdır. Lütfen bisikletinize TAKILAN TAŞIYICININ maksimum ağırlık toleransına dikkat edin.

NOT: Bazen çantaların sabitleme sisteminin maksimum kapasitesi, TAŞIYICInın maksimum kapasitesini aşabilir. Taşıyıcının maksimum kapasitesini AŞMAYIN!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.