400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 4897029984833

Moon Sirius USB 200 Lumen Arka Lamba

1.100,00 TL
Havale Fiyatı :
1.045,00 TL
%5  İndirim
Daha Fazla MOON Ürünü
Daha Fazla Arka Aydınlatma Ürünü

Üretici: Moon

Moon'un en akıllı arka bisiklet lambası indi. Otomatik parlaklık ve hareket algılama işlevlerine sahip en az beş farklı modla, bu ışığın neler yapabileceğine şaşıracaksınız! Hem yolda hem de arazide sürüş için uygundur, Sirius'u denedikten sonra normal bir arka ışığa geri dönmek bir seçenek olmayacaktır.
Moon's Sirius, düzenli frenleme ve hız değişikliklerinin kaçınılmaz olduğu kentsel bir ortamda sürücülere mükemmel bir çözüm sunuyor. Sirius, fren yaparken 100 sabit lümen çıkışı aracılığıyla trafiği ve diğer yol kullanıcılarını hızınızdaki değişiklikler konusunda uyarır; Bir dizi ışık için durmak, yaya geçidi veya trafiğe takılmak. IPX7 su yalıtımı, yağmura yakalanmak bir sorun olmadığı anlamına gelir ve sadece 68g'de yağmurun orada olduğunu bile fark etmezsiniz.

USB Şarj Edilebilir:
Hareket halindeyken hızlı ve kolay şarj için mükemmel olan suya dayanıklı USB şarj bağlantı noktası, kutuda bulunan USB-C kablosunu takma olanağıyla pilinizi arabada, kafede veya herhangi bir yerde artırabileceğiniz anlamına gelir. Sirius, tüm modlarda olağanüstü pil ömrü sunarak iki buçuk saat içinde tamamen yeniden şarj edilebilir. Pilinizin ne kadarının kaldığından emin değil misiniz? Pil ve şarj yüzdesi göstergeleri, bol şarjla evden çıkmanıza veya çalışmanıza yardımcı olur.

Montaj:
Üç farklı boyuttaki O-Halka, 20-52 mm çapındaki çok sayıda koltuk direği için bir montaj çözümü sunar. Koltuk direğinizi engellemeye çalışan herhangi bir çamur veya kumdan korumak için iki lastik ped dahildir. Alet yok ve minimum yaygara, pedallara daha erken basabileceğiniz anlamına geliyor.

Değişken Lümen Sistemi:
Moon'un Değişken Lümen Sistemi ile sürüşünüz için mükemmel parlaklığı bulun. Sirius'un beş modundan dördünde mevcut olup, 10 ile 200 lümen arasında bir çıkış seçebilirsiniz. Birlikte binerken arkadaşlarınızı kör etmekten bıktınız mı? Sirius'un grup sürüşü özelliği bu senaryo için yapılmıştır, toplu olarak görülmenize izin verir, ancak gruptakilerin görüşünü engellemeden.
Bir mod hafıza sistemi, seçtiğiniz modun ve lümenlerin bir sonraki sürüşünüzde zaten ayarlanmış olduğu anlamına gelirken, kilit sistemi, kit çantanızda yanlışlıkla ışık aktivasyonunu önler. Mükemmel yan görünürlük ve yerleşik bir reflektör, sürmeyi seçtiğiniz her yerde güvenliği optimize eder.

Özellikleri:

Arka Yol Bisikleti Işığı
200 Lümen Maksimum Çıkış
5 Farklı Mod
Dahili reflektör
120° ışın ve yan görüş
CNC Alüminyum ısı emici kasa pili korur
Akıllı parlaklık ve hareket algılama işlevleri
Yeniden Şarj Süresi: 2 saat 30
Değişken Lümen Sistemi (VLS)
Mod Belleği
Kilit sistemi yanlışlıkla açılmasını önler
Farklı koltuk direklerine kolay montaj için 3 O-ring
USB-C Şarj Edilebilir
Pil ve Şarj Göstergeleri
IPX7 suya dayanıklı
Boyut: 42x32x71mm
 
Teslimat Kapsamı:

1 adet Sirius Işık
1 adet Montaj için O-Halka:
1 adet 20-26mm çap
1 adet 26-35mm çap
1 adet 35-52mm çap
1 adet Aero lastik ped
1 adet Yuvarlak lastik ped
1 adet USB-C Şarj Kablosu
1 adet Kullanım kılavuzu

Ağırlık:

Moon Sırıus USB 200 Lumen Arka Lamba:68gram

Detaylı bilgi ve manuel için tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.