300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Elite Rizer Bisiklet Trainer Eğim Similatörü

Ürün Kodu : 0200501
18.460,00 TL
Havale Fiyatı : 17.537,00 TL %5  İndirim
Daha Fazla Elite
Daha Fazla ANTRENMAN


Üretici:Elite

Teknolojiler

Elite Rizer Bisiklet Trainer Eğim Similatörü

Elite'in gidon eğim simülatörü olan yeni Rizer ile bisiklet oyununuzu hızlandırın . Elite kapalı bisiklet ekosistemine en son eklenen , siz eğitmeninizle tırmanışları yaparken size gerçek zamanlı eğimler ve inişler sağlamak için bisikletinizi yükseltip alçaltacaktır.

Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü, yokuş yukarı çıkarken gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve açık havada sürerken yaptığınız gibi tüm kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi gidon sistemine sahiptir. Avatarınızı ekranda kontrol etmek ve diğer bisikletçileri sollamak için Zwift ile kullanın .

Tıpkı gerçek sürüşlerde olduğu gibi yokuş yukarı ve yokuş aşağı
Sağlam donanım tasarımına sahip Rizer , %20'ye varan gerçek sürüş eğimleri ve -% 10'a varan düşüşler sağlayacaktır . Elit dereceli simülatör, en sevdiğiniz zirvelerin tüm gücünü hissetmenizi sağlayabilir ve yaklaşan tırmanış öncesinde çaba sarf etmenize yardımcı olabilir.

Gidon ile, böylece her kasınızı çalıştıracaksınız
Rizer , gidon işlevine sahip donanım teknolojisine sahiptir, böylece bu tırmanışları yaparken gidonu kolayca sola ve sağa hareket ettirebilirsin.

Bu, gidon hissini ve rahatlığını artıracak , ancak aynı zamanda , bisikletinizi açık havada, yokuş yukarı sürerken  kullanacağınız aynı kas gruplarını bacak ve omuzlarda kullanmanıza da yardımcı olacaktır.

Rizer üzerinde antrenman yaparak, yeni bisiklet pozisyonlarını da test edebilir ve kendinizi bir sonraki açık hava sürüşlerinize tamamen hazırlayabilirsiniz .

Bu tırmanışları yaparken en iyi denge
Elite için geleneksel olduğu gibi, Rizer'da tasarım ve teknoloji bir araya getirilerek konfor ve verimlilik artırılır, böylece bisikletinizle en sürükleyici egzersiz ortamına ulaşabilirsiniz.   Elite Rizer , en zorlu yokuş yukarı tırmanışlarda denge ve istikrar sağlamak için en sağlam donanım tasarımına sahiptir. Maksimum yük 264,5 pound. Taşıma kolu ve ayarlanabilir ayakları ile Elite Rizer tamamen monte edilmiş olarak gelir ve çelik ve alüminyumdan yapılmış bir platforma bağlı alüminyum bir yapıya sahiptir.

 

En zorlu yokuş yukarı tırmanışlarda büyük direnç sağlamak için alaşım. Hepsi modern, yüksek teknoloji ürünü bir tasarımla birleştirildi.

Tüm bisikletler ve eğimli uygulamalarla uyumlu
Elite Rizer , sanal parkurlarda sürerken otomatik derece değişiklikleri sunmak için  doğrudan etkileşimli akıllı eğitmeninize bağlanacaktır .

Elite dereceli simülatör, bisikletinizin serbestçe dönmesine izin veren tüm yeni nesil eğitmenlerle ve Elite serisinde yalnızca Justo ,  Direto XR(-T) , Suito (-T) ve Tuo ile uyumludur .

Rizer ayrıca piyasada bulunan tüm disk frenli ve 12 mm dingilli bisikletlerle uyumludur. 15 mm iç aks için adaptör kutuya dahildir.

Zwift'te yukarı, aşağı, sola ve sağa
Zwift'e bağlanarak Rizer eğim simülatörü , yolunuzu seçebilmeniz ve sanal sürüşlerde ve yarışlarda diğer bisikletçileri geçebilmeniz için etkin direksiyon seçenekleriyle parkurlarda yarışmanıza da izin verebilir . Kapalı alanda bisiklet sürmenin geleceği eksiksiz bir antrenman istasyonunda yatıyor.

Özel kontrol uygulaması
Elite sınıfı simülatörünüzü yapılandırmayı kolaylaştırmak için özel bir yapılandırma uygulaması geliştirdik . Rizer'ı
 
kullanmak için bu uygulamaya ihtiyacınız olmayacak , ancak kullanımını basitleştirmek ve en hızlı iç mekan bisiklet deneyimini sağlamak için tasarlanmış bir dizi işleve kolay erişim sağlayacaktır. Rizer adlı uygulama, iOS cihazlar ve Android için App Store ve Google Play'den indirilebilir . Kontrol uygulaması, sürüş sırasında dereceleri görüntülemek ve değiştirmek , modu Simülasyon'dan Manuel'e değiştirmek , eğitmenin zorluğunu göstermek için kullanılabilir.


seçtiğiniz yazılıma ayarladığınız ve evinizdeki her bisiklet ve ev antrenörü için 5 adede kadar farklı profili yönetebileceğiniz .

Özellikler

 Elit Rizer
%20'lik tırmanışları ve %10'luk inişleri simüle eder
Yön değiştirmek için aktif direksiyon işlevine sahip paletler için uygundur
Maksimum uyumluluk için açık veri iletimi
Tüm standart bisikletlerle mekanik olarak uyumlu
Maksimum gerçekçilik için patentli tasarım
Kullanıcı Ağırlık sınırı: 120kg
iletim standardı: ANT+, Bluetooth

Ağırlık: 18,87 kilogram

Boyutlar: 40x53x76cm

Uyumlu yazılım
Zwift
Rouvy
Kinomap
The Sufferest
BKOOL
RGT
FulGaz
My E-Training

Teslimat Kapsamı
1 adet Elit Rizer


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.