400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : CUBE AS2/5V

CYCPLUS CUBE POMPA

3.706,94 TL
Havale Fiyatı :
3.521,59 TL
%5  İndirim
Daha Fazla CYCPLUS Ürünü
Daha Fazla Pompa Ürünü
Çanta formatı ve taşınabilir.

Ağırlık: 97 g (3,42 oz); Boyut: 1,81 x 1,1 x 2,52 inç

- Küçük ve hafif. Kolay taşınabilir ve saklanabilir
- Sırt çantasına sabitlenebilir veya çantada saklanabilir.
Tek düğmeli kullanım, bisiklet şişirmeye veya hava doldurmaya odaklanmıştır (Not: Hava pompasını çalıştırmak için çift tıklayın).

Güçlü şişirme, 100 psi maksimum hava basıncı ve 5 l/dk rüzgar hızı, Cycplus Tiny Cube hava pompasının hızlı şişirilmesini ve sadece yaklaşık 80 saniyede 80 psi basınca ulaşmasını sağlar. Bu, normal hava pompalarına kıyasla çalışma verimliliğini artırır ve bisiklet lastiklerinin her zaman hızlı ve rahat bir şekilde doldurulmasını sağlar.
Şarj edilebilir pil. Tamamen şarj etmek için sadece 20 dakika gerekir. Tam şarj ile iki adet 700 x 25 C lastiği 0 ila 80 psi şişirebilirsiniz.

2 çeşit başlık, Schrader ve Presta valfleri ile uyumlu – tek bir cihazda kombine edilmiştir, kolay taşınır; (değiştirme başlığı hakkında özel bilgiler için ayrıntılı videoya bakın). Esas olarak bisiklet sporu meraklılarının ihtiyaçlarını karşılar ve bisiklet partnerleriniz arasında paylaşmayı ve desteklemeyi kolaylaştırır.
Uzun ömürlü ve güvenli, CYCPLUS Tiny Cube hava pompası en az 200'den fazla lastik şişirebilir, bu da CO2 şişirme cihazlarından daha taşınabilir ve güvenlidir.
Bir yıllık garanti, CYCPLUS tarafından satılan her ürün bir yıllık garantiye sahiptir ve herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.