400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 4013051049214

Ortlieb F3631 Ultimate Six Plus Gidon Çantası 5L Lime Yeşil

1.945,00 TL
Havale Fiyatı :
1.847,75 TL
%5  İndirim
Daha Fazla ORTLIEB Ürünü
Daha Fazla ÇANTA ÜRÜNLERİ Ürünü

Üretici: Ortlıeb

Sağlam, su geçirmez Cordura kumaştan yapılmıştır.Kumaş görünümlü ve 5 litre, 7 litre veya 8,5 litre kapasiteye ,4 ayrı renk seçeneğine sahiptir.Gidon çantası hızlı erişmeniz gereken her şey için yeterli alan sunar. Farklı boyutlar, farklı donanım seçenekleri sunar. Ultimate Six Plus modellerinin en küçüğü, akıllı telefonunuzu, GPS cihazınızı ve yol haritanızı güvence altına almanızı sağlayan 21 x 12 cm'lik bir iç mekana sahip şeffaf, kullanıcı dostu ve yağmur geçirmez kapak bölmesiyle ayırt edilir. Dokunmatik ekranlı cihazınızı şeffaf kapaktan doğal olarak çalıştırabilirsiniz.

Düz taban ve güçlendirilmiş kapak stabilite sağlar.Mıknatıslı kapanması sayesinde kanadı tek elle açabilirsiniz ve tekrar kapatmak neredeyse otomatiktir. Çıkarılabilir omuz askısı, gideceğiniz yere varır varmaz gidon çantanızı kullanışlı bir omuz çantasına dönüştürür. İki büyük versiyon(7 litre ve 8.5 litre), örneğin sürüş sırasında yüksek kaliteli kamerayı güvenli bir şekilde saklamak için farklı uçlar kullanma seçeneği sunar.Gidona takıldıktan sonra, anahtarın tek bir dönüşü kapağın açılmasını ve çantanın montajdan çıkmasını engeller.

Efsanevi su geçirmezlik kalitesi "Made in Germany" nin arkasında ne var? Yalnızca dayanıklı malzemeler, dayanıklı bağlantılar ve denenmiş ve test edilmiş kapatma türleri ile çalışıyoruz. Son derece yüksek su direnci için, yüksek frekanslı kaynak işlemini kullanıyoruz: Bu, ORTLIEB'i - dikilmiş veya yapıştırılmış ürünlerin aksine - mutlak bir açık hava şampiyonu yapıyor.

Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

Ortlıeb Ultimate Six Plus Gidon çantanın uretim malzemesi PU kaplı Cordura kumaştır.PU: poliüretan kaplamadır.Cordura ise su geçirmez giysilerin üretimi veya takviyesi veya hafif sırt çantaları ve çantalar için nefes alabilen kaplamalı, özellikle aşınmaya dayanıklı emprenye edilmiş, hafif kumaş türevidir.

Teknik özellikler:

Kullanım alanı: Şehir, Gezi / Yürüyüş
Malzeme: Cordura, PU kaplamalı(PS36C)
Montaj:Gidona(Karbon gidonlarla kullanılmaz)
Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
Yükseklik: 13.5 cm
Genişlik: 24cm
Derinlik: 13cm
Hacim: 5 litre
Yük Kapasitesi (maks.):5kg

Özellikleri:

- Manyetik kapaklı kapak
- Fermuarlı ve anahtarlı çantalı iç cep
- Taşıyabilmek ve rahatlık için çıkarılabilir omuz askısı
- Akıllı telefonunuzu, GPS cihazınızı ve yol haritanızı güvence altına almanızı sağlayan 21 x 12 cm'lik bir iç mekana sahip şeffaf, yağmur geçirmez kapak bölme
- Aşırı ısınmayı önlemek için havalandırma yuvalarına sahip akıllı telefon bölmesi
- Ön taraftaki 3M Scotchlite yansıtıcı malzemeden yapılmış reflektör
- Uygun kamera eki ,ışık, bilgisayar veya navigasyon sistemi için ek malzemeler ayrı satılır
- Rixen & Kaul adaptörlerle uyumlu
- Almanya'daüretilmiştir
- PVC içermez
- IP 54 = toz geçirmez, düşük toz girişi mümkündür, her yönden su sıçramasına karşı korumalıdır

Üretici Numaraları:

Kireç yosunu yeşili: açık yeşil-koyu yeşil :F3631
Açık kırmızı-koyu kırmızı :F3632
Kot-çelik mavisi: açık mavi-koyu mavi :F3633
Granit-siyah: gri-siyah :F3634

Üretici garantisi:

Ortlieb, tüm ürünlerine malzeme ve üretim açısından beş yıl garanti veriyor, çünkü bu su geçirmez çanta ve sırt çantası uzmanı, dayanıklılığa da büyük değer veriyor. Ortlieb'de sürdürülebilir üretim için önemli bir bileşendir

% 100 Su Geçirmez:
 
Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.

Almanyada üretim:
 
Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

Teslimat kapsamı:

- 1 adet Ortlıeb Ultimate Six Plus Gidon Çantası 5L
- 1 adet Ortlieb Omuz Askısı

Ağırlık:

Ortlıeb Ultimate Six Plus Gidon Çantası 5L:466gr

Not : Çanta montaj setinde kilitli veya kilitsiz seçenekler olduğundan seçim kullanıcıya bırakılmış olup teslimata dahil değildir.Kullanıcı ayrıca sipariş vermelidir.

- Gidon Montaj Seti anahtarsız
- Gidon Montaj Seti anahtarlı

Not:Teslimat sadece çanta içerir. Gösterilen diğer ürünler sadece açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

DİKKAT:
Ön çantanın maksimum yük kapasitesi 5kg dır.Çanta fiksasyonunun maksimum payının aşılmadığını teyit etmek için her yüklü çantanın tartılmasını öneririz. Bu uygulama hem arka hem ön yan çantalar ve de ön çantalar için tavsiye edilir.

DİKKAT: Her bisiklet TAŞIYICI modelinin maksimum ağırlık kapasitesi farklıdır. Lütfen bisikletinize TAKILAN TAŞIYICININ maksimum ağırlık toleransına dikkat edin.

NOT: Bazen çantaların sabitleme sisteminin maksimum kapasitesi, TAŞIYICInın maksimum kapasitesini aşabilir. Taşıyıcının maksimum kapasitesini AŞMAYIN!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.