400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 4897029982181

Moon Comet-X Pro USB 80 Lumen Arka Lamba

790,00 TL
Havale Fiyatı :
750,50 TL
%5  İndirim
Daha Fazla MOON Ürünü
Daha Fazla Arka Aydınlatma Ürünü

Üretici: Moon

Moon Comet X-Pro mükemmel görünürlük sunar ve makul bir fiyata bir dizi montaj seçeneğiyle sunulur. Yedi modu vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanız olasıdır. Maksimum 50 lümen sabit modu, pili bir saat 30 dakikada tüketir, ancak daha tutumlu bir ayarda iddia edilen 19 saate kadar sürebilir.

Moon Comet X-Pro detayları ve özellikleri:

İnce, uzun tasarımıyla Comet X-Pro, kendisini su sıçramalarına karşı koruyan bir IPX4 su geçirmezlik derecesine, bir ısı emici gibi davrandığı iddia edilen bir CNC alüminyum kasaya ve bir USB şarj edilebilir 500 mAh lityum polimer pile sahiptir.
Üç sabit ve dört yanıp sönen yedi mod, tek bir düğme kullanılarak döndürülür ve ışığa 19 saate kadar iddia edilen pil ömrü verir.

Kutuya bir koltuk rayı montajı, iki farklı uzunlukta silikon kayışlı bir sele veya kadro montajı ve çantalar veya kayışlar için bir klips montajı dahildir.
Comet X-Pro, düşük pil ve şarj göstergelerinin yanı sıra bir mod hafıza işlevine sahiptir; bu, tekrar açıldığında kapatıldığı moda geri dönmesi gerektiği anlamına gelir.

Moon Comet X-Pro performansı

Comet-x-Pro'yla verilen büyük silikon kayışlar sayesinde sele borusuna veya kadroya  montajı çok kolaydır.
Birlikte verilen koltuk rayı montajı, ünitenin fiyatı göz önüne alındığında, özellikle de damlalıklı bir dağ bisikleti kullanıyorsanız, süspansiyonunuz sıkıştıkça ışık ünitesini arka tekerlekten daha da uzaklaştırır.
Bisikletinizin sele borusunda fazla yer yoksa, onu monte etmek için bir yer bulma sorununu çözer. Koltuk rayı montajı ayrıca açı ayarına sahiptir.
Işık, herhangi bir bağlantı parçasına dikey veya yatay olarak monte edilebilir,
Mod seçimi nispeten sezgiseldir; bir çift basma, sabit ve yanıp sönen programlar arasında geçiş yaparken, tek bir basma her programın ilgili modları arasında geçiş yapar. Bununla birlikte, düğme olumlu bir tıklamaya sahip olsa da, hareket halindeyken kullanımı özellikle kolaydır.
Işık huzmesi tam güçte özellikle arkadan yoğundur ve bisikletin arkasındaki zemine etkileyici miktarda ışık vererek görünürlüğü artırır.
Yandan görünürlük de iyidir ve ışık arkadan yaklaşık 80 derecelik bir açıya kadar görülebilir. Bu noktadan itibaren, 90 dereceye kadar ve ötesinde, çok büyük miktarda yansıtılan ışık henüz üretilmemiştir.

Işık Modları:

İkizler Arka ışığı, 3 sabit mod, 4 yanıp sönen ve bir gün flaş modu ile 7 dahili ışık modu ile birlikte gelir. Bu, mevcut bisiklet ortamınıza ve tükenen pil ömrüne bağlı olarak farklı aydınlatma türleri arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Gündüz Flaşı modu, gündüz saatlerinde ekstra güvenliğini sağlayacak bir stand up görünürlük için gün boyunca diğer yol kullanıcıları ışık kütlesi arasında görülmesini sağlar.
Mod1: 15lm - 5.30 saat
Mod2: 25lm - 2.10 saat
Mod3: 40lm - 1.30 saat
FL1: 20lm - 15.20 saat
FL2: 40lm - 7.30 saat
FL3: 40lm - 9.40 saat
Gün Flaşh(çift patlama): 80lm - 19.00 saat

Özellikler:

CNC Alüminyum ısı emici kasa
Otomatik güvenli mod
Mod hafızası fonksiyonu
Şarj edilebilir lityum polimer pil (3.7V 300 mAh)
3 sabit mod, 4 yanıp sönme modu
Çabuk açılan evrensel braket
Tüm yuvarlak ve AERO sele borularına uyar
Düşük pil, şarj ve tam şarj göstergesi
Otomatik tam şarjlı kesme sistemi
Yan görünürlük
Su geçirmezlik (IPX 4)
Şarj sür4897029982182esi: 2 saat
Boyutlar (G x D x Y): 73 x 18 x 20,7 mm

Teslimat Kapsamı:

1 adet Moon Comet-X Pro USB 80 Lumen Arka Lamba
1 adet Comet-X RB-22 (Evrensel braket)
1 adet RS-G (20-35 mm çaplara uyar) Montaj için O-ring
1 adet RS-H (35-52mm çaplara uyar) Montaj için O-ring
1 adet BK-21 (Kemer klipsi)
2 adet USB-WP (Suya dayanıklı USB kablosu)

Ağırlık:

Moon Comet-X Pro USB 80 Lumen Arka Lamba:27 gram

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.