400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : CMR-107

İmpact MAKE AN Sele altı Çamurluk

130,27 TL
Havale Fiyatı :
123,76 TL
%5  İndirim
Daha Fazla IMPAC Ürünü
Daha Fazla Çamurluk Ürünü

İmpact MAKE AN  Standart CMR-107


Kalçanızı ıslak yollarda kuru tutar.
Yeni patentli FLIP-TIP ™ bağlantı sistemi.
Montajı kolay, alet gerektirmez.
Karbon raylarla birlikte her standart ray selesine uyar.
23-35 mm arasındaki lastik genişlikleri için uygundur.
İster işe gidip gelirken ister UCI Dünya Turu'nda yarışırken, İmpact MAKE AN Standart, kalçanızı kuru tutacak ve soğuk ve ıslak sürüşlerde konforu artıracaktır.

En yeni İmpact, yeni FLIP-TIP ™ bağlantı sistemini kullanıyor. Takıldıktan sonra, İmpact MAKE AN ucunu kolayca katlayın, sele raylarına sıkıca kilitlenecektir.

 

FLIP-TIP™
Origami prensipleri kullanan, patentli FLIP-TIP™ teknolojisi, tıpkı bir bisiklet kapağı gibi basit bir uç çevirme ile İmpact MAKE AN seleye güvenli bir şekilde tutturmanızı sağlar. Kilidi açmak için, ucunu geriye doğru çevirip geriye doğru çekmeniz yeterlidir. Karbon raylar FLIP-TIP® teknolojisi tüm karbon sele raylarıyla tamamen uyumludur.

Sele çantası uyumluluğu
İmpact önceki modellere göre bir sele çantasıyla kurulumu çok daha kolaydır. Tüm sele çantalarıyla mükemmel uyumu garanti edemesek de, sonuç olarak önemli ölçüde daha az engelleme için büyük iyileştirmeler yapıldı.

Ön katlama
Düz bir plastik parçayı işlevsel bir ürüne dönüştürmenin sırrı, kullanım öncesi ön katlamada yatmaktadır. İşaretli çizgiler, kilitleme mekanizmalarını, kendi kendini ortalama yeteneklerini, yay yüklemesini ve malzeme dayanıklılığını elde etmek için dikkatlice tasarlanmıştır. Lütfen en iyi performansı sağlamak için talimatları doğru bir şekilde okuyunuz ve talimat videosunu izleyiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.