400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : FRUZWS2YEL

FAVERO ASSIOMA PRO MX MTB POWER METER

36.537,35 TL
Havale Fiyatı :
34.710,49 TL
%5  İndirim
Daha Fazla FAVERO Ürünü
Daha Fazla Pedal Ürünü
Seçiniz
YOLDAKİ DENEYİMİNİZİ GÜÇLENDİRİN

Assioma PRO MX, bisiklet üzerindeki gücünüzü artırmaya yönelik son derece sağlam SPD® güç ölçer pedalıdır.
30 yılı aşkın deneyimle İtalya'da üretilmiştir.


HIZLI KURULUM

Bu MTB güç ölçer pedalları diğer pedallar gibi hızlı bir şekilde monte edilir.
Tam SPD® uyumluluğu sunarlar ve her türlü krank koluna, oval veya yuvarlak aynakol dişlilerine uygundur.


NORMAL PEDALLARLA AYNI BİR O KADAR DA FARKLI

Assioma PRO MX'i bisikletler arasında kolayca aktarabilir ve favori bisiklet bilgisayarınızla veya uygulamanızla eşleştirebilirsiniz; böylece sürüşleriniz sırasında ve sonrasında hiçbir güç verisini kaçırmazsınız.
Güçle antrenman yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İLK AVANTAJ MERKEZDE

Oyun değiştirici mi? Birinci sınıf elektronik aksam ve dahili şarj edilebilir pil, kompakt, kapsülsüz bir milin içinde güvenli bir şekilde saklanır. Değiştirilebilir pillerde tipik olan elektrik kontaklarının bulunmaması nedeniyle, pilden kaynaklanan güç kesintileri riski yoktur.
Kötü hava koşullarında bile mutlak güvenilirlik sağlamak için su girişi riskini ortadan kaldıran hiçbir güç bağlantı noktası veya pil bölmesi yoktur.
          Favero ASSIOMA MX MTB güç ölçer detayları gösteren görsel.
SAĞLAM GÜVENİLİRLİK

Kaya çarpmalarına ve aşınmaya karşı rakipsiz dayanıklılık için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Arazide pek çok kötü kullanıma dayanmaya hazır, son derece sağlam ve ultra hafif 6061-T6 alüminyum pedal gövdesi ve ayrıca 800 HV'ye kadar yüzey sertliğine sahip krom molibden alaşımından yapılmış SPD® uyumlu klipssiz sistem. İnanılmaz ama gerçek.         Favero ASSIOMA MX MTB güç ölçer detaylarını gösteren görsel.İHTİYACINIZ OLAN ÇOK YÖNLÜLÜK

Küçük bir detay gibi görünüyor ama değil.
Pedal gövdesinde kesinlikle elektronik yoktur, bu da herhangi bir yaygın pedalda olduğu gibi kendi başınıza kolayca değiştirilebilmesini sağlar. Daha taze bir görünüm istediğinizde yeni bir pedal gövdesi, ancak aynı güvenilir güç sensörü.           Favero ASSIOMA MX MTB güç ölçer detaylarını gösteren görsel.SINIRSIZ DUYGULARA EVET DİYİN

%100 Favero SPD® uyumlu klipssiz sistem ve geniş temas platformu, sürüşün teknik geçişleri sırasında maksimum güvenlik sağlar.
Üstün çamur atma ve en yumuşak klipsleme deneyimini sunan tasarımla sürüşünüzün keyfini sınırsızca çıkarabilirsiniz.
            Favero ASSIOMA MX MTB güç ölçer detaylarını gösteren görsel.ANAHTAR KAVRAM TUTARLILIK

Hassasiyet önemlidir, ancak zaman içindeki veri tutarlılığı, MTB için bir güç ölçer kullanırken performansınızı gerçek anlamda anlamanın anahtarıdır. 
Yokuş yukarılar, sürat intervalleri, oval aynakol dişlileri? Özel IAV Güç Sistemi her durumda istikrarlı ve güvenilir veriler sağlar. Fark yaratan bir sistem Özel IAV Güç Sistemimiz, her pedal çevirme değişimini hesaba katmak ve bunu her güç hesaplamasına dahil etmek için entegre üç eksenli jiroskoptan tam olarak yararlanır. Her seferinde +/-%1 doğruluk ve tutarlı güç verileri elde edin.          Favero ASSIOMA MX MTB güç ölçer detaylarını gösteren görsel.GÜCÜN VE KADANSIN ÖTESİNDE

Platform Merkezi Ofseti, Güç Fazı, Sol/Sağ Dengesi, liste burada bitmiyor. Güç ve kadans iyi bir başlangıçtır, ancak performansın son saniyesini kovalamak için neden ek, değerli ölçümleri kaçırasınız ki?
Assioma PRO MX'in size sunabileceği tüm güç verilerini keşfedin ve mükemmel kombinasyon için en iyi cihazlarla ortak olun!ŞARJ EDİLEBİLİRLİK
Hepimiz şarj edilebilir pillerin kullanışlı ve şarj edilmesinin kolay olduğunu biliyoruz, ancak bunların aynı zamanda tek kullanımlık pillerde görülen can sıkıcı güç kesintilerini de en aza indirdiğini bilmiyor olabilirsiniz. Pedallarınızı manyetik sistemimizle aynı anda şarj edebilir ve tek şarjla 60'ın üzerinde çalışma saatinin keyfini çıkarabilirsiniz. Çok seyahat ediyorsanız, pedallarınızı ortak bir güç bankasıyla doldurmanız yeterli.
 
Her neredeysen.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.