400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 8020775039137

Elite Suito-T İnteractive Hometrainer +Travel Block

22.900,00 TL
Havale Fiyatı :
21.755,00 TL
%5  İndirim
Daha Fazla ELİTE Ürünü
Daha Fazla ANTRENMAN Ürünü

 

Üretici:Elite

Elite Suito-T İnteractive Hometrainer +Travel Block 
 
Suito, Elite'in iç mekan bisiklet antrenörü serisindeki en büyük yeniliktir. Güçlü, sağlam ve sessiz Suito, size kolay, gerçekçi ve doğru bir iç mekan bisiklet eğitimi deneyimi sunmak için tasarlanmış etkileşimli bir hometrainer. Bu Elite'in önceden monte edilmiş bir Shimano 11 hızlı kaset içerdiğinden tamamen önceden monte edilmiş olarak gelen ilk doğrudan hometrainer'ıdır.
Hızlı ve kolay  Tak ve Çalıştır kurulumu ve ince ve kompakt bir taslak sayesinde, Suito çoğu bisikletle maksimum uyumluluk sağlar ve kendisini bir bisikletlinin bekleyebileceği en performanslı ve kullanımı kolay hometrainerlardan biri olarak ayarlar.
 
Güçlü, kararlı, doğru.
 
Elite Suito'nun Önemli Özellikleri Etkileşimli doğrudan iletim Hesaplanan güç doğruluğu +/-% 2,5
Son derece sessiz
Maksimum eğim simülasyonu% 15 PML (Güç Ölçer Bağlantısı),
Sıcaklık telafisi,
Spindown kalibrasyonu
Son derece kompakt ve tamamen monte edilmiş
Uyumlu göbekler QR 130-135x5 mm ve aks 142x12 mm
Uzun arka vites değiştiriciler için uygun
 
Tak ve Çalıştır
 
Elite'in etkileşimli hometrain serileri arasında Suito, hızlı ve kolay bir iç mekan bisiklet eğitimi seansını hemen deneyimlemenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış pratik bir Tak ve Çalıştır yapılandırmasına sahip olduğu için yenilikçidir. İç mekan bisiklet antremanlarına hemen başlamanız için idealdir. Kaset dişli veya trainer ayaklarını monte etmeniz gerekmediğinden, bisikletinizi yerleştirmeniz ve bir güç kaynağına bağlamanız yeterlidir. Toplam kurulum süresi: beş dakikadan az.
 
Özel tasarım:Sağlam çelik yapı bu hometrainer'ın diğer bir ayırt edici özelliğidir - en yoğun sprintlerde bile stabilite ve dayanıklılık sağlamak için idealdir.
 
Zarif ve agresif, sağlam ve güçlü -
 
Suito, açıldığında otomatik olarak yerine kilitlenecek şekilde tasarlanmış önceden monte edilmiş ayaklara sahip daha geniş bir destek tabanına sahiptir. İç mekan bisiklet antrenmanlarına mümkün olduğunca çabuk başlamak için ihtiyacınız olan her şey.  Dahası, modern tasarım, piyasadaki çeşitli bisiklet modelleri ve dişli setleri ile uyumluluğu sağlar. Suito ayrıca nerede olursanız olun azalmış karmaşayı garantilemek için de tasarlanmıştır: ince profili, entegre tutacağı ve küçültülmüş ebadı sayesinde taşımayı ve depolamayı kolaylaştırır, ne kadar yer kaplayacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz
 
Kesin ve güçlü
 
Suito,% ± 2,5 hassasiyetle% 15'e kadar eğimi simüle eder. Bu sayılar, en iyi performans gösteren etkileşimli hometrainer'larımız arasında tam anlamıyla belirtiyor.40 km / s hızda 1900 watt'tan fazla direnciyle Suito, kesinlikle en zorlu spiker bile olsa tüm gücünüzü serbest bırakmanız için ideal bir araç. Ayrıca, size doğru bir egzersiz deneyimi sunmak için tam bir güç ölçüm sistemi sağlamak üzere tasarlanmış birçok işlevi içerir:
 
Güç Ölçer Bağlantısı (PML):Ev sahibinin bisikletinize daha önce güç kaynağı olarak monte edilmiş bir ergometre kullanmasını sağlayan bir işlevdir.
 
Spindown: Zamanla ve kullanım sırasında frenin hassasiyetini etkileyen ve sürtünme makinesinin ürettiği direnç üzerindeki etkilerini telafi eden tüm sürtünme değerlerini dikkate alan, hometrainer için bir kalibrasyon prosedürü.
 
Sıcaklık kompanzasyonu algoritması: Sporcuya, frenin aşırı ısınması nedeniyle oluşan değişiklikleri telafi eden ve gücü hesaplarken elde edilen verileri dikkate alan bir fonksiyon.
 
Zwift ve E-Eğitimimde Eğitim!

 
Elite ve Zwift arasındaki işbirliği sayesinde, Suito'yu satın alan herkes Zwift'e ücretsiz 1 aylık abonelikten ve E-Eğitimim için masaüstü ve mobil cihazlarda 12 aylık ücretsiz abonelikten yararlanabilir.Bu, iOS, Android, MacOS ve Windows üzerinden her uygulama, yazılım, bilgisayar ve cihazla (akıllı telefonlar ve tabletler) etkileşimde bulunan ANT + ™ FE-C ve Bluetooth etkileşimli evsahipliği alanındaki diğer hometrainer. Sadece yazılımı seçin, kursu veya eğitim programını seçin ve bisikletinizde pedal çevirmeye başlayın. Suito otomatik olarak direnci ayarlayacaktır.
Suito ile kullanabileceğiniz tüm yazılımları keşfedin: Zwift ve My E-Training dışında, TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, The Sufferfest, Bikevo ve daha fazlası gibi diğer tüm iç mekan bisiklet platformlarıyla da yönetebilirsiniz.
 
Sensörsüz kadans
 
Elite'in tüm hometrainer'lar güç, hız ve kadans verileri gönderir, böylece kendilerini doğru bir antrenman programı oluşturmak ve kendilerini mümkün olduğunca çoğaltılmış dış mekan antremanları için etkin araçlar olarak ayarlarlar. Kadans pratik bir sensörsüz teknoloji ile ölçülür (yani, bisikletinize uygulanacak hiçbir sensör yoktur) ve Suito'da hız değişimlerinin bir fonksiyonu olarak hesaplanır.
 
Elite Suito-T Özellikleri:
 
Wireless communication: ANT+™ (FE-C, Power, Speed&Cadence) and Bluetooth (FTMS, Power and Speed&Cadence)
Max eğim simulasyonu: 15%
Max power: 1900 W (40 km/h) - 2900 W (60 km/h)
Kontrol : Smartphone, tablet, bike computer, sports watches, Windows and Mac. Computer ANT+™ and/or Bluetooth
Uyumluluk: My E-Training software & app Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest and more
Flywheel: 3,5 kg
Bisiklet uyumluluğu: road bike, mountain bike and city bike, also carbon ones,with 130x135 x 5 mm hubs and with quick clamping system and 142x12 mm with thru-axle (ad adapter is available for Boost 148x12 mm rear
Connection indicator: Power source, ANT+ and Bluetooth (3 LED lights)
Firmware update available

Teslimat Kapsamı

1 Adet - Elite Suito İnteractive Hometrainer
1 Adet - Güç adaptörü
1 Adet - Travel Block & Muhtelif bağlantı aparatları

 

Önemli Not

Kaset Dişli Dahil Değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.