400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Ortlieb F3613 Ultimate Six Classıc Gidon Çantası 5L Petrol Siyah

Ürün Kodu : 4013051049399
1.945,00 TL
Havale Fiyatı : 1.847,75 TL %5  İndirim
Daha Fazla ORTLIEB
Daha Fazla ÇANTA ÜRÜNLERİ

Üretici: Ortlıeb

Dayanıklı ve su geçirmez polyester kumaştan üretilen ORTLIEB Ultimate Six Classic, tüm bisiklet turu meraklıları için kompakt bir gidon çantasıdır.

Çantanın ön tarafında yüksek parlaklıkta 3M Scotchlite malzemeden yapılmış reflektör
Anahtarlıklar için çantalı fermuarlı iç cep

Ultimate Six Classic, 5 litrelik bir yük kapasitesi ve değerli eşyalarınız ve turunuzda hazır bulundurmak istediğiniz şeyler için geniş bir alan sunar. Naylon ve Cordura kumaştan üretilen ürün, kilitlenebilir bir manyetik kapak ile birlikte gelir. Şeffaf ve yağmur geçirmez kapak bölmesi, akıllı telefonların, GPS cihazlarının ve haritaların uygun şekilde yerleştirilmesi için 21 x 12 cm iç alan sunar. Ve dokunmatik ekranlı cihazınızı şeffaf kapaktan doğal bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Gidon çantaları çıkarılabilir bir omuz askısı, bir reflektör ve fermuarlı bir iç cebe sahiptir. Tüm Ultimate Six modelleri, önceki ORTLIEB nesillerinin gidon adaptörünün yanı sıra Rixen & Kaul Klickfix montaj sistemleriyle de uyumludur. Tüm gidon çantaları için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi de mevcuttur..

Efsanevi su geçirmezlik kalitesi "Made in Germany" nin arkasında ne var? Yalnızca dayanıklı malzemeler, dayanıklı bağlantılar ve denenmiş ve test edilmiş kapatma türleri ile çalışıyoruz. Son derece yüksek su
direnci için, yüksek frekanslı kaynak işlemini kullanıyoruz: Bu, ORTLIEB'i - dikilmiş veya yapıştırılmış ürünlerin aksine - mutlak bir açık hava şampiyonu yapıyor.

Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

ORTLIEB Sport-Roller Classıc çantanın uretim malzemesi  PVC kaplı Polyester(PD620-PS490) kumaştır.PVC kaplı polyester ,Bir polyester ince kumaş, bir bağlayıcı veya yapışkan madde ve bir dış PVC kaplamadan oluşur. İnce dokulu kumaş, (başlangıçta sıvı formda uygulanan) kaplamayı destekler ve elde edilen kumaşın gerilme mukavemetini, uzamasını, yırtılma mukavemetini ve boyutsal stabilitesini sağlar. Formülüne bağlı olarak, PVC kaplama malzemeyi su geçirmez ,UV ışınlarına karşı dirençli hale getirir ve malzemeye ilave güç ve dayanıklılık kazandırır. RF (Radyo Frekansı) kaynağı veya sıcak hava kaynağı ile dikilebilir veya ısıyla yapıştırılabilir.

Teknik özellikler:

Kullanım alanı:  City, Touring & Trekking
Malzeme:  PVC kaplı polyester kumaş (PD620, PS490)
Montaj:Gidona(Karbon gidonlarla kullanılmaz)
Koruma sınıfı: IP 54 su ve toz geçirmez
Yükseklik: 13.5 cm
Genişlik: 24cm
Derinlik: 13cm
Hacim: 5 litre
Yük Kapasitesi (maks.):5kg

Özellikleri:

- Manyetik kapamalı güçlendirilmiş kapak
- Fermuarlı ve anahtarlı çantalı iç cep
- Taşıyabilmek ve rahatlık için çıkarılabilir omuz askısı
- Düz taban ve iç takviye
- Çantanın ön tarafında yüksek yansıtıcılığa sahip 3M Scotchlite reflektör
- Akıllı telefonunuzu, GPS cihazınızı ve yol haritanızı güvence altına almanızı sağlayan 21 x 12 cm'lik bir iç mekana sahip şeffaf, yağmur geçirmez kapak bölme
- Montaj bloğu üzerinde küçük reflektör
- İç bölücü ve kamera eki ,ışık, bilgisayar veya navigasyon sistemi için ekler ayrı satılır
- Rixen & Kaul ürünleri ile uyumlu montaj (Klick-Fix sistemi)
- Almanya'da üretilmiştir
- IP 54 = toz geçirmez, düşük toz girişi mümkündür, her yönden su sıçramasına karşı korumalı

Üretici Numaraları:

Siyah / 5 litre: F3611
Kırmızı-siyah / 5 litre: F3612
Benzin-siyah / 5 litre: F3613
Sarı-siyah / 5 litre: F3614

Üretici garantisi:

Ortlieb, tüm ürünlerine malzeme ve üretim açısından beş yıl garanti veriyor, çünkü bu su geçirmez çanta ve sırt çantası uzmanı, dayanıklılığa da büyük değer veriyor. Ortlieb'de sürdürülebilir üretim için önemli bir bileşendir

% 100 Su Geçirmez:
 
Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.

Almanyada üretim:
 
Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

Teslimat kapsamı:

- 1 adet Ortlıeb Ultimate Six Classıc Gidon Çantası 5L
- 1 adet Ortlieb omuz askısı

Ağırlık:

Ortlıeb Ultimate Six Classıc Gidon Çantası 5L :524gr

Not : Çanta montaj setinde kilitli veya kilitsiz seçenekler olduğundan seçim kullanıcıya bırakılmış olup teslimata dahil değildir.Kullanıcı ayrıca sipariş vermelidir.

- Gidon Montaj Seti anahtarsız
- Gidon Montaj Seti anahtarlı

Not: Açıklayıcı amaçlar için ürün başka bir renk veya varyasyonda gösterilmiştir. Teslimat sadece çanta içerir. Gösterilen diğer ürünler sadece açıklama amaçlıdır ve teslim edilmeyecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.