300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Maxxis Highroller II 29x2.50 EXO WT 3C MaxxTerra Dış Lastik Tubeless Ready

Ürün Kodu : MATB00219600
1.501,50 TL
Havale Fiyatı : 1.426,43 TL %5  İndirim
Daha Fazla MAXXİS
Daha Fazla Dış Lastik

MAXXIS lastikleri Highroller II 29 x 2.50 WT 3C MaxxTerra TR EXO

Bisiklet parkı gelebilir...

Maxxis, klasiğin daha da geliştirilmiş versiyonu ile başarılı modeli daha da geliştirmeyi başardı.
Daha agresif sırt, kendi kendini temizlemeyi ve çekişi iyileştirmek için daha açık hale getirildi. Çok kenarlı yeni omuz pabuçları kıvrımlarda daha iyi ısırır. Profilin ortasında eğimli olan pabuçlar, fren performansını optimize etmek için tekrar kesiliyor.
Çok çeşitli pist koşullarında her zaman yeterli yol tutuşu sunduğundan, geniş hacimli gövdesi ile serbest sürüş ve yokuş aşağı için ilk tercihtir!

Geniş İz Muhafazası (WT)
Bu özel karkas yapısı, günümüzün daha geniş jantlarında diş düzenini ve lastik şeklini optimize eder. Geleneksel lastikler dar jantlar için geliştirilmiştir ve geniş jantlarda fazla kare bir şekil alır ve bu nedenle optimum performanstan daha az performans gösterir.
WT lastikleri, 35 mm'lik bir iç jant genişliği için optimize edilmiştir, ancak 30 ila 40 mm arasında bir iç boyuta sahip tüm jantlarda mükemmel şekilde çalışır.

Tubeless Hazır (TR)
Tubeless lastiklerin pek çok avantajı vardır: Daha az hava basıncı ile sürüş yapabilirsiniz. Bu, daha iyi çekiş sağlar ve yuvarlanma direncini azaltır. Ve iç borunun olmadığı yerlerde delinme riski de azalır. MAXXIS TR lastikleri, diğer "iç lastiksiz hazır" lastiklere göre dolgu macunu ile montaja daha iyi hazırlanır. TR lastiklerimizin damakları, tıpkı gerçek bir UST iç lastiksiz lastik gibi, tamamen bir kauçuk tabakasıyla kaplanmıştır. Sonuç olarak, tüpsüz kurulum, ilk kez pompaladığınızda ve az sıvı ile standart boyutlardaki tüm jantlar için başarılıdır.
"Normal" MAXXIS MTB lastikleri, karkas kumaşı çok yoğun olduğu için diğer üreticilerin lastiklerine benzer dolgu macunu ile iç lastiksiz olarak da monte edilebilir.
Ancak, yalnızca yeni MAXXIS TR modelleri, tüpsüz montaj için resmi olarak onaylanmıştır ve MAXXIS tarafından garanti edilmektedir. Diğer modellerin tüpsüz montajının riski size aittir.

Not: Amonyak içeren dolgu macunu kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Amonyağın karkasa saldırdığı ve kullanılan miktara bağlı olarak sadece birkaç ay sonra onu %30'a kadar zayıflatabileceği gösterilmiştir.

EXO Koruması
Bu kesilmeye ve aşınmaya son derece dayanıklı malzeme, çeşitli MTB lastiklerinin yanaklarını korur. Çok sıkı dokunmuş, hafif ve çok esnektir. Sonuç olarak, lastiklerin performansı inandırıcı bir şekilde iyi kalır.

3C MaxxTerra
3C MaxxTerra, enduro ve freeride lastiklerimiz için en uygun üç katmanlı kauçuk bileşimidir. Yokuş yukarı hareket kolaylığı ve yokuş aşağı en iyi kavrama, bu karışımın yanı sıra uzun bir hizmet ömrünü karakterize eder.


Teknik veriler:

Lastik tipi: katlanır lastikler
Kullanım alanı: Enduro, Freeride
Boyut (inç): 29 x 2.50
Boyut (ETRTO): 63 - 622
Tasarım: EXO Protection, TR
Kauçuk bileşimi: 3C MaxxTerra
Karkas: 60 TPI
Uyumluluk e -bisiklet: evet, 25 km/saate kadar
Profil: kaba, açık profil
Hava basıncı: 35 - 50 PSI | 2,5 - 3,4 bar
Önerilen jant genişliği: 35 mm için ideal, ayrıca 30 - 40 mm genişlik mümkündür
Maksimum yük: belirtilmemiş
Renk: siyah

Ağırlık: 990 g (üretici bilgisi)

Not: Farklı lastiklerin ağırlıkları üretime göre değişiklik gösterebilir.


Teslimat kapsamı: 1 adet  MAXXIS lastiği Highroller II 29 x 2.50 WT 3C MaxxTerra TR EXO

EAN: 4717784033150

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.